Prawidłowa eksploatacja układu klimatyzacji wymaga, aby przynajmniej raz w roku poddać go okresowemu przeglądowi. Rutynowego przeglądu klimatyzacji samochodowej wcale nie należy robić koniecznie przed letnim sezonem. Zabieg ten można wykonać już wiosną, zanim nadejdą upały.

Serwis klimatyzacji. Kompleksowy serwis klimatyzacji samochodowej to szereg czynności na który składają się następujące elementy:

 

Etap 1

Opróżnianie układu klimatyzacji ze starego czynnika chłodzącego i wody, próba szczelności klimatyzacji, napełnienie układu ponownie czystym płynem chłodzącym, uzupełnienie oleju w sprężarce.

 

Etap II

Odgrzybianie klimatyzacji. Dezynfekcja i usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonowania, procedura eliminuje chorobotwórcze grzyby, zarazki i alergeny dzięki czemu użytkownik klimatyzacji będzie mógł oddychać świeżym, przefiltrowanym i nieskażonym powietrzem, co wpływa korzystnie na zdrowie, układ oddechowy człowieka.

To powinno być wykonane minimum raz w roku, a w niektórych markach samochodów od 2 do 4 razy (pojazdy z zaawansowanymi układami klimatyzacji, dwu i trzy strefowe, w których układ klimatyzacji pracuje przez cały rok w trybie automatycznym.

 

Serwis klimatyzacji od 100 zł

Odgrzybianie klimatyzacji od 50zł

 

Dezynfekcje i czyszczenie klimatyzacji wykonujemy najnowszymi metodami : chemiczną , lub ozonową w zależności od stopnia zagrzybienia i od rodzaju auta. Dzięki temu masz pewność, że przeprowadzana przez naszą firmę dezynfekcja klimatyzacji samochodowej przyniesie efekt zgodny z oczekiwaniami. Gwarantujemy, że decydując się na ozonowanie klimatyzacji we współpracy z nami, z Twojego samochodu zostaną usunięte wszelkie szkodliwie mikroorganizmy oraz przykre zapachy.

Oferujemy również dezynfekcję klimatyzacji przy zastosowaniu urzadzenia generujacego ozon wraz z dodatkowym płynem dezynfekujacym (metoda ozonowo-chemiczna). Metoda ta jest stosowana w autach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do wymiennika chłodu (parownika).

Ponadto stosujemy też metodę chemiczną, polegajacą na bezpośrednim spryskaniu powierzchni wymiennika chłodu specjalnym płynem dezynfekującym. Metoda ta jest stosowana tylko w autach z bezpośrednim dostępem do wymiennika (parownika).

 

Nasze atuty

 • nasze atuty

  - Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie
  - Bardzo duże doświadczenie w branże motoryzacyjnej
  - Nowoczesny sprzęt i narzędzia
  - Dobra lokalizacja Konkuręcyjne ceny

Promocje

 • Promocje

   

  DO 01 STYCZNIA 2021 ROKU PRZYJEDŻ DO NAS I OTRZYMAJ 
  RABAT 5% NA STAŁE DLA FIRM.

  Zapraszamy firmy do wspólpracy.
  Wszystkie szczegóły dotyczące oferty dla umów ramowych ustalane indywidualnie.
  Info pod numerem 537 208 848

logo1

MASZ PYTANIA ? DZWOŃ

 

tel: +48 537 208 848
tel: +48 537 618 828

 

 

email: biuro@real-auto.pl 

ul. Antoniewska 2B
02-981 Warszawa

 

Real- Auto - Chip Tunning